Apartament Przy Fontannie Neptuna - Gdańsk, ul. Długa 39

Apartament Przy Fontannie Neptuna usytuowany jest w samym sercu gdańskiej Starówki. Z apartamentu możemy podziwiać wspaniały widok na deptak - ulicę Długą oraz zabytkowy Ratusz Głównego Miasta i Fontannę Neptuna. Cudowne miejsce, którego czaru dopełnia muzyka carillonu z pobliskiego ratusza oraz dzwony z Kościoła Mariackiego. To serce Starego Miasta otoczone wszystkimi najważniejszymi i najstarszymi zabytkami Gdańska.
Najbardziej popularna część Starego Miasta odwiedzana przez wszystkich turystów, a jednocześnie ciche i spokojne miejsce do odpoczynku. Apartament ma rozkład dwustronny co oznacza że możemy cieszyć się urokami tętniącej życiem Starówki oraz ciszą i spokojem podczas odpoczynku. Otwierając okno można poczuć się jakbyśmy siedzieli na deptaku, albo skorzystać z sypialni, która usytuowana jest od podwórza, co umożliwi spokojny sen także w ciągu dnia.
Apartament składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się aneks kuchenny, który umożliwi przygotowanie posiłku a także wygodna, rozkładana, dwuosobowa sofa. Pokój wyposażony jest w TV.
W sypialni znajdują się dwa wygodne, sypialniane, dwuosobowe łóżka, zaś łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz pralkę. Apartament wyposażony jest w: ręczniki kąpielowe, pościel, pralkę, TV, czajnik elektryczny żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów,ekspres do kawy, talerze, sztućce, szklanki, kubki oraz kawę i herbatę.
Apartament przeznaczony jest dla 1-5 osób. Tel. 518-369-629