Apartament Przy Fontannie Neptuna

Gdańsk, ul. Długa 39
Apartament Przy Fontannie Neptuna usytuowany jest w samym sercu gdańskiej Starówki. Z apartamentu możemy podziwiać wspaniały widok na deptak - ulicę Długą oraz zabytkowy Ratusz Głównego Miasta i Fontannę Neptuna. Cudowne miejsce, którego czaru dopełnia muzyka carillonu z pobliskiego ratusza oraz dzwony z Kościoła Mariackiego. To serce Starego Miasta otoczone wszystkimi najważniejszymi i najstarszymi zabytkami Gdańska.

Najbardziej popularna część Starego Miasta odwiedzana przez wszystkich turystów, a jednocześnie ciche i spokojne miejsce do odpoczynku. Apartament ma rozkład dwustronny co oznacza że możemy cieszyć się urokami tętniącej życiem Starówki oraz ciszą i spokojem podczas odpoczynku. Otwierając okno można poczuć się jakbyśmy siedzieli na deptaku, albo skorzystać z sypialni, która usytuowana jest od podwórza, co umożliwi spokojny sen także w ciągu dnia.

Apartament składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się aneks kuchenny, który umożliwi przygotowanie posiłku a także wygodna, rozkładana, dwuosobowa sofa. Pokój wyposażony jest w TV.

W sypialni znajdują się dwa wygodne, sypialniane, dwuosobowe łóżka, zaś łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz pralkę. Apartament wyposażony jest w: ręczniki kąpielowe, pościel, pralkę, TV, czajnik elektryczny żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów,ekspres do kawy, talerze, sztućce, szklanki, kubki oraz kawę i herbatę.

Apartament przeznaczony jest dla 1-5 osób. Tel. 518-369-629

Apartament Przy Żurawiu

Gdańsk, ul. Szeroka 61/63
Apartament Przy Żurawiu położony jest w samym sercu gdańskiej Starówki tuż przy zabytkowym Żurawiu - najważniejszego symbolu Gdańska. Z apartamentu mamy zaledwie 10 metrów do pobrzeża rzeki Motławy, wzdłuż której ciągną się uroczo liczne puby i restauracje. Apartament otoczony jest licznymi atrakcjami i najstarszymi zabytkami Gdańska (m.in. Zabytkowy Żuraw, Centralne Muzeum Morskie, Kościół Mariacki, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagena, Muzeum II Wojny Światowej).

Apartament ma rozkład dwustronny dzięki czemu sypialnia usytuowana jest od strony podwórka co zapewnia komfort wypoczynku także w ciągu dnia, mimo położenia mieszkania w samym centrum Starówki.

Apartament składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Pokój dzienny wyposażony jest w aneks kuchenny co umożliwia przygotowanie posiłku. W pokoju znajduje się również duży stół i rozkładana dwuosobowa kanapa. W sypialni znajduje się wygodne dwuosobowe łóżko sypialniane i rozkładana dwuosobowa sofa, zaś w łazience narożna wanna oraz pralka.

Apartament wyposażony jest w: ręczniki kąpielowe, pościel, pralkę, TV, czajnik elektryczny, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów, zmywarkę, talerze, sztućce, szklanki, kubki oraz kawę i herbatę.

Apartament przeznaczony jest dla 1-5 osób. Rezerwacje tel. 518-369-629